Rio Mare veselīgākiem, stiprākiem bērniem

Zivis ir būtisks pārtikas produkts ikvienam, īpaši bērniem!
Lūk, kāpēc…

Zivis ir bagātas ar uzturvielu komponentiem, kas ir ļoti svarīgi pareizas augšanas nodrošināšanai, un ir lielisks līdzeklis imūnsistēmas attīstības veicināšanai.

Turklāt zivju olbaltumvielām ir augsta bioloģiskā vērtība, nodrošinot nepieciešamo vitamīnu un minerālvielu, tostarp fosfora, kalcija, dzelzs, fluora un joda daudzumu organismā.

Visu šo iemeslu dēļ ir svarīgi iemācīties ēst zivis jau no bērnības!

Rio Mare tuncis ir praktisks, veselīgs veids, kā ieviest zivis bērnu uzturā. Turklāt bērniem tas patīk, jo tas ir garšīgs, nesatur asakas un tam nav aromāta!

Zivju nozīme Vidusjūras diētā

Pareizam uzturam apvienojumā ar aktīvu dzīvesveidu ir būtiska nozīme daudzu patoloģiju, bieži dēvētu par “dzīvesveida slimībām”, novēršanā.

Uzzināt vairāk

Vērtīgi resursi labsajūtai

Pateicoties olbaltumvielām bagātajam saturam, viena 100 g porcija notecināta tunča pieaugušiem cilvēkiem nodrošina aptuveni desmito daļu no ieteicamās ikdienas kaloriju devas.

Uzzināt vairāk

Veselīgai
attīstībai!

Rio Mare lasis ir praktisks, veselīgs veids, kā iepazīstināt bērnus ar zivīm, turklāt bērniem tas ļoti garšo. Uzminiet, kāpēc? Jo tas ir garšīgs, bez asakām un jebkāda aromāta!

Uzzināt vairāk

Sātīgs našķis bez liekām kalorijām

Rio Mare produkti ir vieglāki un barojošāki nekā daudzi citi ēdieni, kurus bieži pasniedz ēdienreizēs – mēs tos esam salīdzinājuši, lai piedāvātu jums garšīgas alternatīvas.

Uzzināt vairāk