Uzturvērtību salīdzinājums

Ērtie un praktiskie Rio Mare produkti ir ne tikai garšīgi, bet arī veselīgi, jo tie satur visu zivju valstībā atrodamo uzturvērtību.

Zivju konservi ir īsta svētība, jo to ierobežotais kaloriju skaits nodrošina augstvērtīgas olbaltumvielas, omega-3, vitamīnus un tikai nedaudz tauku. Mēs mēģinājām salīdzināt vairākus ēdienus, ko cilvēki parasti ēd maltīšu laikā un kurus var viegli aizstāt ar dažādiem Rio Mare produktiem.
Pēc Jūsu domām, kas satur vairāk kaloriju – tuncis vai teļa gaļas šķēle?
Makrele vai prošuto?
Rio Mare Insalatissime vai fokačas šķēle??
Atklājiet vairāk!

Choose the Rio Mare product

TONNO

Salmone

sgombro

Insalatissime

Compare it with

uova

banane

parmigiano

formaggio

mozzarella

wurstel

Tonno vs parmigiano

Stesse calorie con il doppio delle proteine

1 confezione da 80g di Tonno Rio Mare
all’Olio di Oliva sgocciolato
fornisce
circa le stesse kcal di un uovo ma ha
quasi il doppio delle proteine.

Izvēlieties Rio Mare produktu

TUNCIS

INSALATISSIME

Salīdzināt ar

PARMEZĀNS

OLA

CĪSIŅI

prošuto

MOCARELLA

banāna

pizza

Fokačija

maize ar sieru

MOCARELLA

TUNCIS vs PARMEZĀNS

Tās pašas kilokalorijas (kcal) un mazāk tauku

Viens 80 g iepakojums notecināta Rio Mare tunča olīveļļā nodrošina tādu pašu kilokaloriju daudzumu kā 30 g parmezāna siera un satur mazāk tauku. Tā ir atbilstoša alternatīva parmezāna siera našķim sportistiem, kuri vēlas uzlādēties pēc intensīva treniņa.

TUNCIS vs OLA

Tās pašas kilokalorijas (kcal), bet dubults olbaltumvielu daudzums

Viens iepakojums 80 g notecināta Rio Mare tunča olīveļļā nodrošina apmēram tikpat daudz kilokaloriju, cik viena ola, bet satur gandrīz divreiz vairāk olbaltumvielu. Alternatīva ceptai olai pusdienās.

TUNCIS vs CĪSIŅI

Tās pašas kilokalorijas (kcal), vairāk olbaltumvielu un uz pusi mazāk tauku

Viens 80 g iepakojums notecināta Rio Mare tunča olīveļļā nodrošina apmēram tikpat daudz kilokaloriju, cik puse Vīnes cīsiņa, dubultu daudzumu olbaltumvielu un uz pusi mazāk tauku. Veselīgāka uzkoda!

TUNCIS vs prošuto

Mazāk sāls

52 grami notecināta Rio Mare tunča satur par 63% mazāk sāls nekā 50 grami prošuto. Ideāli piemērots cilvēkiem, kas vēlas ierobežot sāls patēriņu.

TUNCIS vs MOCARELLA

Mazāk kaloriju, mazāk tauku

Viena 60 g porcija Rio Mare Tuna Leggero nodrošina par 60% mazāk kaloriju un 75% mazāk tauku nekā 100 g mocarellas siera. Ideāli piemērots vieglām, garšīgām pusdienām!

TUNCIS vs banāna

Tāda pati enerģētiskā vērtība, desmit reizes vairāk olbaltumvielu

Puse banāna nodrošina tādu pašu enerģētisko vērtību kā viens 80 g iepakojums Rio Mare tunča sālījumā, bet tikai 1/10 olbaltumvielu. Alternatīva sportistiem, kuri našķojas ar banāniem

INSALATISSIME vs pizza

Tās pašas kilokalorijas (kcal), bet divreiz vairāk olbaltumvielu

Viens 160 g iepakojums Rio Mare Insalatissime Messicana satur tādu pašu kaloriju skaitu kā 150 g picas šķēle un divreiz vairāk olbaltumvielu. Barojoša pusdienu izvēle, kas ietver visus vērtīgos olīveļļas taukus!

INSALATISSIME vs Fokačija

Tās pašas kilokalorijas (kcal), bet divreiz vairāk olbaltumvielu

Viens 160 g iepakojums Rio Mare Insalatissime Messicana satur tādu pašu kaloriju skaitu kā 130 g fokačas šķēle un divreiz vairāk olbaltumvielu. Barojoša pusdienu izvēle, kas ietver visas pākšaugu un tunča olbaltumvielas!

INSALATISSIME vs maize ar sieru

Tās pašas kilokalorijas (kcal), tikpat tauku, bet vairāk olbaltumvielu

Viens 160 g iepakojums Rio Mare Insalatissime Messicana satur tikpat daudz kaloriju un tauku, cik viena krēmsiera maizīte (50 g maizes un 80 g siera), bet gandrīz divtik olbaltumvielu. Garda, barojoša pusdienu izvēle, kas ietver visas tunča olbaltumvielas!

INSALATISSIME vs MOCARELLA

Tās pašas kilokalorijas (kcal), tikpat tauku, bet vairāk olbaltumvielu

Viens 160 g iepakojums Rio Mare Insalatissime Messicana satur tikpat daudz tauku, cik dārzeņu salāti ar maizi un Mocarellu (80 g salātu + 30 g burkānu + 60 g tomātu + 10 g olīveļļas + 100 g Mocarellas + 40 g maizes), bet divtik pākšaugu sniegto olbaltumvielu.

Zivju nozīme Vidusjūras diētā

Pareizam uzturam apvienojumā ar aktīvu dzīvesveidu ir būtiska nozīme daudzu patoloģiju, bieži dēvētu par “dzīvesveida slimībām”, novēršanā.

Uzzināt vairāk

Vērtīgi resursi labsajūtai

Pateicoties olbaltumvielām bagātajam saturam, viena 100 g porcija notecināta tunča pieaugušiem cilvēkiem nodrošina aptuveni desmito daļu no ieteicamās ikdienas kaloriju devas.

Uzzināt vairāk

Veselīgai
attīstībai!

Rio Mare lasis ir praktisks, veselīgs veids, kā iepazīstināt bērnus ar zivīm, turklāt bērniem tas ļoti garšo. Uzminiet, kāpēc? Jo tas ir garšīgs, bez asakām un jebkāda aromāta!

Uzzināt vairāk

Sātīgs našķis bez liekām kalorijām

Rio Mare produkti ir vieglāki un barojošāki nekā daudzi citi ēdieni, kurus bieži pasniedz ēdienreizēs – mēs tos esam salīdzinājuši, lai piedāvātu jums garšīgas alternatīvas.

Uzzināt vairāk