Vērtīgi resursi

Olbaltumvielu zelta ādere.
Pateicoties augstajam olbaltumvielu saturam, 100 g nosusināta tunča nodrošina aptuveni desmito daļu no veselīgam pieaugušam cilvēkam ikdienā nepieciešamās olbaltumvielu devas.

Viegli asimilējamās, tā sauktās augstvērtīgās olbaltumvielas ir nepieciešamas, lai palīdzētu veidot un atjaunot audus, nodrošinot, ka jūs saglabājat veselību un spēju uzturēt šūnu apmaiņu.

100 g tunča olīveļļā satur 18,5 g olbaltumvielu, kas pārsniedz to daudzumu, kas atrodams svaigā steikā ar tādu pašu svaru. Paturiet prātā, ka pieaugušam cilvēkam katru dienu ir vajadzīgs ķermeņa masai kilogramos līdzvērtīgs olbaltumvielu daudzums. Nav šaubu, ka tuncis ir ideāls risinājums, lai garantētu sabalansētu, veselīgu un vieglu diētu. Tā kā mūsu tuncis nesatur saistaudus, padarot to vieglāk sagremojamu, to bez problēmām var ēst gan bērni, gan gados vecāki ļaudis.

Dažās zivīs atrodamās olbaltumvielas ir īpaši bagātas arī ar arginīnu, aminoskābi, ko organisms izmanto, lai sintezētu nitroksīdu (NO), kas ir atbildīgs par efektīvu asinsvadu darbību un artēriju aizsardzību pret aterosklerozi. Dažiem mazajiem peptīdiem ir arī antioksidanta efekts.

Fosfora priekšrocības
Tāpat kā kalcijs, fosfors ir būtiska minerālviela. Šīs divas barības vielas cieši sadarbojas, lai veidotu spēcīgus kaulus un zobus. Fosforam ir būtiska nozīme nervu sistēmas līdzsvarošanā.

Lai garantētu pareizu fosfora uzņemšanu, uztura speciālisti iesaka dienā uzņemt 800 miligramus. 100 g tunča olīveļļā garantē aptuveni 20% no ieteicamās devas. Tuncī ir vairāk fosfora nekā jebkurā citā zivju sugā.

Zivju nozīme Vidusjūras diētā

Pareizam uzturam apvienojumā ar aktīvu dzīvesveidu ir būtiska nozīme daudzu patoloģiju, bieži dēvētu par “dzīvesveida slimībām”, novēršanā.

Uzzināt vairāk

Vērtīgi resursi labsajūtai

Pateicoties olbaltumvielām bagātajam saturam, viena 100 g porcija notecināta tunča pieaugušiem cilvēkiem nodrošina aptuveni desmito daļu no ieteicamās ikdienas kaloriju devas.

Uzzināt vairāk

Veselīgai
attīstībai!

Rio Mare lasis ir praktisks, veselīgs veids, kā iepazīstināt bērnus ar zivīm, turklāt bērniem tas ļoti garšo. Uzminiet kāpēc? Jo tas ir garšīgs, bez asakām un jebkāda aromāta!

Uzzināt vairāk

Sātīgs našķis bez liekām kalorijām

Rio Mare produkti ir vieglāki un barojošāki nekā daudzi citi ēdieni, kurus bieži pasniedz ēdienreizēs – mēs tos esam salīdzinājuši, lai piedāvātu jums garšīgas alternatīvas.

Uzzināt vairāk